• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erkan Enerji

Adres :

İstiklal Mah Cumhuriyet Cad No 30 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Erkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eerkanenerji@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 466 56 01

Sakarya elektronik sektöründe yer alan firmamız hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Firmamızın sunduğu hizmetler sektör genelinde takdir kazanmaktadır çünkü firmamız hizmet kalitesinden hiçbir zaman taviz vermemektedir. Rakiplerimiz tarafından başarı ve kalite ile anılmak bizleri haklı olarak gururlandırıyor. Kalitemizi başarımızla pekiştirip liderlik konumuna doğru hızla ilerliyoruz. Liderliğin gereklerini işimize uyguluyoruz. Elektronik sektöründe dur durak bilmeden oluşan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Takibi sağlanan yenilikler kısa süre zarfında firmamız tarafından uygulamaya geçirilerek müşteriye sunuluyor. Müşterilerimizin odak noktasında yer aldığı hizmetler ile rakiplerimize bir kez daha fark yaratıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak için en iyi çalışmaları daim kılıyoruz. Biz elektronik sektöründe iyi olmayı değil en iyi olmayı amaçlayarak çalışıyoruz. Liderlik hedefimizle de ne kadar başarılı olduğumuzu gözler önüne seriyoruz. Hizmet sunduğumuz sektörde sürekli olarak çeşitlilik artıyor, firmamız sektörün gereği olan bütün çeşitleri şubesinde bulunduruyor. Hizmet çeşitlerimiz arasında elektrik pano imalatı, el aleti arıza tamiri, bobinaj sarımı, kompanzasyon panosu bakımı, elektrik otomasyon sistemleri, elektrik bakım ve onarımı gibi seçenekler yer almaktadır. Hizmet seçeneklerimiz saydıklarımızla sınırlı değildir.

Firmamız tarafından sunulan hizmetleri profesyonel ekibimiz gerçekleştirmektedir. Ekibimizde yer alan isimlerin tamamı elektronik sektörüne dair gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmetlerine ve profesyonel ekibine güvenebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak ya da ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR