• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erkoç Kuru Temizleme & Ütü Evi

Adres :

Büyük Bölcek Mahalesi Büyük Bölcek Caddesi No: 48/a Merkez/ Aksaray Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Öztop

E-Posta Adresi :

ergun6800@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 884 74 30

Whatsapp 2:

0 (546) 229 86 26

Whatsapp 3:

0 (545) 884 74 30

Whatsapp 4:

0 (546) 229 86 26

Evlerimizde ve işyerlerimizde kullanılan, ya da kişisel giyim eşyalarımız içerisinde normal yıkama ile temizlik işleminin uygulanamayacağı ürünler ve eşyalar bulunmaktadır. Bu ürünlerin normal şekilde temizlenmesi dokularının bozulması yol açacaktır. İşte bu sorunların yaşanmaması için kaliteli, teknolojik, pratik ve deforme etmeyen bir hizmet sağlayıcıdan bu hizmet alınmalıdır. Bizler Erkoç Kuru Temizleme & Ütü Evi olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Erkoç Kuru Temizleme & Ütü Evi olarak Aksaray ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, teknolojik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Aksaray temizlik alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumumuzu korumak ve daha yüksek standartlı hizmetler vererek kurumsallaşma yolunda ilerlemek için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde çeşitleri içerisinde yer alan tül, stor, zebra, jaluzi, ahşap, kroveze perde çeşitleri yıkama hizmetleri ve ayrıca kuru temizleme hizmeti gerektiren giyim eşyalarının temizlik işlemlerini sizlere sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmetlerde yüksek kaliteli temizlik ürünleri ve en son teknoloji ile çalışan temizlik araçlarımızdan yararlanarak bu hizmetleri sizlere sağlamaktayız. Sizlerin de bu konuda profesyonel hizmete ihtiyacını var ise bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR