• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ersoy Kutu Ambalaj

Adres :

Zübeyde Hanım Mah. Sebze Bahçeleri Cad. Yapıcı İş Hanı No: 74/66 Altındağ / Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Ersoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 601 76 74

Ankara ambalaj sektörünün bir numaralı adresi olarak hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Uzun yıllardan beri ambalaj sektöründe yer almanın ayrıcalıklarından faydalanıyoruz. Bu ayrıcalıkların başında yılların vermiş olduğu tecrübe gelmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar esnasında sürekli olarak yeni tecrübeler kazanıyoruz ve bu tecrübeler ile bir adım daha ileriye gidiyoruz. Firmamız ambalaj sektöründe kaliteli hizmete önem vermektedir. Üstün kalite ile sunduğumuz hizmetlerin sektör içerisinde kulaktan kulağa yayıldığını bilmek bizleri mutlu ediyor. Firmamız bulunduğu noktadan memnun olmasına karşın daha ileri seviyelere yükselmek adına bazı ilkeler ve unsurlar doğrultusunda hareket etmektedir. Bu ilkelerin ve unsurların başında bahsettiğimiz gibi yüksek kalite gelmektedir. Kaliteden taviz vermeden hizmet sunmak bizim için büyük önem arz ediyor. Diğer bir unsur ise müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde hizmet sunmaktır, müşteri odaklı hizmetler sonucunda beğeni ve memnuniyet kazanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile hedeflerimize her geçen gün biraz daha yaklaşacağımıza eminiz.

Ambalaj sektöründe ki yenilikleri de yakından takip eden firmamız sürekli olarak kendisini güncellemektedir. Rakiplerimizi geride bırakmanın en iyi yolu yeniliklerden geçmektedir. Pek çok sayıda hizmeti bir arada sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ambalaj ile ilgili aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Üretim ve tasarım sağladığımız ambalajlarda kaliteli malzemeler kullandığımız için ürünlerimiz de son derece başarılı oluyor. Firma olarak bütün ayrıntıları düşünerek hareket ediyoruz.

Ambalaj hizmetlerimiz oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Fiyatlarımızı duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız. Kalitenin ve güvenin adresi uygun fiyatları ile müşterilerini bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR