• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ertav Otomat

Adres :

Nişancı Paşa Mah. Büyük Feyzan Sokak D: 8 No: 1 Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Ertav

E-Posta Adresi :

nuri.123pp@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 068 21 09

Whatsapp 2:

0 (532) 068 21 09

Ertav Otomat sizlere eğlenceli anlar yaşatmak için Nuri Ertav tarafından Edirne’de kurulmuştur. Firmamız Edirne eğlence sektöründe hizmet vermektedir. Ertav Otomat 7’den 70’e her yaşa hitap eden ürünleri ve hizmetiyle göz doldurmaktadır.

Biz Ertav Otomat olaral hayatın bunaltıcı temposunu size unutturuyor ve sizlere sonu olmayan uçsuz bucaksız bir hayal dünyasının kapılarını sizlere açıyoruz. Ertav Otomat ’ta vaktin nasıl geçtiğini bile fark etmezsiniz. Firmamız çocuklarınızın güvenliğini de düşünmektedir. Çocuk oyuncaklarımız sağlığı tehdit etmeyen sağlıklı maddelerden yapılmıştır. Ertav Otomat güvenliğinizi düşündüğü gibi konforunuzu da düşünmektedir. Siz eğlencenin keyfini sürerken oturmakta olduğunuz koltuklar sizi rahatsız etmez. Her türlü ses ve görüntü donanımının yerleşimi sizin rahatsız olmayacağınız şekilde ayarlanmıştır.

Ertav Otomat müşteri odaklı bir firmadır. 500 GB kapasiteye, 512 MB belleğe ve 3.2 GHz işlemci frekansına sahip Playstation 3 sizi beklemektedir. Yine 500 GB kapasiteye, x86-64 AMD "Jaguar", 8 çekirdekli işlemciye ve yeni nesil Radeon® tabanlı grafik motoruna sahip oyuncuların gözdesi Playstation 4 sizi beklemektedir. Firmamız ’da Playstation tabanlı dilediğiniz oyuna erişebilir, arkadaşlarınıza kıyasıya rekabet edebilirsiniz.

Ertav Otomat’ta çocuklara yönelik oyuncaklar da bulunmaktadır. Gerek jetona ihtiyaç duyan gerekse jetona ihtiyaç duymayan oyuncaklardan langırt, boks makinesi ve yerden yükselebilen oyuncaklar bulunmaktadır. Ertav Otomat her yaşa ve her keyfe hitap eden eğlence anlayışıyla size bambaşka bir dünya sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR