• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eryaman Medikal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Sungur

Ankara medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde kurulmuş bir firma olarak, bu alanda en profesyonel tıbbi cihazlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Alanında profesyonel kişiler tarafından kurulmuş olan firmamız, en modern cihazları ve ekipmanları tek bir çatı altında toplamıştır.

Medikal ve tıbbi cihaz sektörü her sene kendisini geliştirerek yeni cihazlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazlara ihtiyaç duyan herkesin hem en uygun fiyata hem de en teknolojik sisteme sahip olması için elimizden geleni yapıyoruz. Firmamız sizlere kaliteli tıbbi cihazları en uygun fiyata sunarak bütçenize de destek olmaktadır.

Firma olarak gelişen ve sürekli olarak yenilen medikal ve tıbbi cihazları en kısa sürede temin ediyor ve ürünlerimiz arasında yer veriyoruz. Sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda da en ideal ve en konforlu olan cihazları tek bir nokta üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Ankara içerisinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tıbbi cihaz satıcılarından biri olarak bu hizmeti sizlere sunmaktan bizlerde çok mutlu olmaktayız.

En iyi medikal hizmetlerimiz ile fizik tedavi ağrı bantları, sargı bezleri, boyun yastığı, tansiyon aletleri, hasta yatağı karyolası, tekerlekli sandalye modelleri vb. daha birbirinden çok medikal malzemeyi tek bir nokta üzerinde sizlerle en uygun fiyata buluşturuyoruz. Adres bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve bizleri ziyaret ederek kendiniz için en uygun medikal malzemeyi uygun fiyata alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR