• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erztur Seyahat Acentesi

Adres :

Büyükşehir Mah. Plaza İş Merkezi No: 28 Beylikdüzü / İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Taşer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@erztur.com

Whatsapp 1:

0 (538) 730 14 70

Whatsapp 2:

0 (538) 730 14 70

Erztur Seyahat Acentesi olarak İstanbul Beylikdüzü’nde bulunuyor, buradan sizlerin dünyaya açılan pencereniz oluyoruz. Farklı yerler görmek, yeni dünyalar keşfetmek, daha önce gördüğünüz yerleri yeniden ziyaret etmek için ihtiyaç duyduğunuz bütün fırsatları sizlere sunuyoruz. Güçlü iş birlikçilerimiz sayesinde planlı, programlı, ekonomik, keyifli, güvenli ve sağlıklı bir seyahat için yanınızda oluyoruz. İstanbul turizm sektörünün en iyisiyle çalışmayı vaat ediyoruz.

Firma olarak çok geniş bir alanda hizmet sunuyoruz. Uçak bileti temin etmenize aracı oluyor, otel rezervasyonlarınızı güvenle yapabilmenize olanak tanıyoruz. Vardığınız yerlerde hiçbir zorlukla karşılaşmadan transfer hizmetlerimizle dilediğiniz noktalar arasında geçiş yapabilmenizi sağlıyoruz. Araç kiralama olanaklarından en uygun fiyatlarla, en güvenilir noktalardan yararlanmanıza aracı oluyoruz. Vize işlemlerinizi daha kolay ve daha hızlı halledebilmeniz için destekçiniz oluyoruz. Eğer konaklamanızı bir otelde değil de bölgenin en güzel villalarında yapmak isterseniz bizler villa kiralama olanağı da sunuyoruz.

Erztur Seyahat Acentesi olarak seyahat edeceğiniz yerde deniz otobüsleri varsa bunların biletleri konusunda da yardımcı oluyor, siz zaman ve para kaybından kurtarıyoruz. Seyahatini boyunca kendinizi güvende hissedebilmeniz için sağlık turizmi fırsatlarını ayrıca sunuyoruz. Her biri alanında deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Bu yüzden her şeyi sizler için düşünüyor, kusursuz bir tatil için her ne gerekiyorsa sizler için düşünüyor, planlıyor, ayarlamalarını yapıyoruz. Sizlere sadece gidip gönlünüzce eğlenme, yeni yerler keşfetme kalıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR