• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

E&s Ada Tekel Market

Adres :

Türkmen Mah. Candan Tarhan Bulvarı No: 86/b Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Baysal - Ebru Akçay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 653 53 99

Aydın tekel market birmilyonnokta.com adresinde E&s Ada Tekel Market adıyla siz değerli müşterilerini bekliyor. Kuşadası alkol satış noktası, Aydın Kuşadası evlere alkol siparişi, Aydın Kuşadası tekel ürünleri satışı hizmetleri için sizlerleyiz. Hizmetimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. Bu sayede Aydın Kuşadası 7/24 tekel bayi hizmeti arayanların vazgeçilmez adresi olmayı başardık. Sizler de dilediğiniz zaman bize ulaşarak tekel siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Alo paket hizmeti çağımızın olmazsa olmazlarından biridir. Bizler de sizlerin tekel ihtiyacı için online hizmet sunarak pratik alışveriş sağlıyoruz. Ürünlerimizi inceleyerek seçimlerinizi gerçekleştirebilir, alışverişinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı sunuyoruz. Hijyen koşullarına uygun paket servisi yapıyoruz. Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz. Aydın Kuşadası sigara satış noktası olarak etik ilkelere uygun çalışma sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışıyor, yeni ürünler sunmaya dikkat ediyoruz. Aydın Kuşadası alo içki siparişi için bizimle iletişime girebilir ve kısa sürede ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Hızlı teslimat konusunda Aydın’da en iyisiyiz.

Kaliteli çalışmalarımız sayesinde Aydın’da akla gelen ilk tekel bayi olmayı başardık. Aydın Kuşadası gece açık tekel bayi arıyorsanız bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Meyve, sigara, alkollü alkolsüz içecek ve daha fazlası için sizlere hizmet sunuyoruz. Bizi takip ederek ekonomik kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Kaliteli yeni nesil, pratik ve hızlı tekel alışveriş hizmeti sizleri bekliyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR