• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es Güzellik Dünyası

Adres :

Ulubatlı Hasan Mahallesi Kozan Caddesi No : 556 /a Finansbank Karşısı Yüreğir Adana Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birgül Çetin

E-Posta Adresi :

erdic493@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 682 43 06

Whatsapp 2:

0 (531) 682 43 06

İnsan yaşamındaki en önemli faktörler arasında kişisel bakım ayrı bir yere sahiptir. Çünkü bu durum aynı zamanda insanın sağlık yapısıyla da doğrudan doğruya bir ilişki içerisindedir. Bu bakımdan daima yeterli bir özen, yaşam kalitesine olumlu yönde geri dönüşler almayı sağlamaktadır. Kişisel bakımın önem arz ettiği bir diğer husus ise kişilerin kendisine ve çevresine karşı güzel bir görünümde olabilmesidir. Çünkü sosyal hayatta dış görünümün kişi için önemli bir etkisi vardır.

İnsanların kişisel bakım konusunda birçok farklı şekilde çeşitli gereksinimleri oluşabilir. Bu alanda sağlanan profesyonel destekler özellikle bu işlemlerin daha verimli yapılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Bizler de insanların yaşamlarına katkı sağlamak adına Adana Es Güzellik Dünyası bakım merkezi olarak kaliteli kişisel bakım hizmetleri sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda konusunda uzman personellerimiz ile çalışarak pek çok gereksinime etkili çözümler üretmekteyiz. Hizmetlerimiz bünyesinde lazer epilasyon işlemleri, karbon peeling uygulamaları ya da çeşitli türden bakım çalışmalarını en güvenli şekilde yapmaktayız.

Güler yüzlü, insan yaşamına saygılı ve insan sağlığına önem veren bir anlayışla bu alandaki faaliyetlerimizi hassasiyetle sürdürmekteyiz. Daima müşteri memnuniyeti ve konforunu ön planda tutan bir anlayışı en önemli çalışma prensibimiz olarak benimsemekteyiz. Tüm gereksinimlere en yeni teknolojik araçlardan yararlanarak etkili ve pratik çözümler sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz bu alanda çalışma kalitemizi daha fazla artırarak markamızı daha iyi yerlere taşımak inancındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR