• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es Kuaför

Adres :

19 Mayıs Mahallesi Alaskargazi Caddesi No: 168 Kent Pasajı Es Bayan Kuaförü İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Sevgi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 918 58 75

ES Kuaför isimli firmamız, kuaför sektöründe, İstanbul’da hizmet veren birmilyonnokta.com üyesidir. Özgün olmak, kendi tarzını yaratmak isteyen herkesi, işletmemize bekliyoruz. Profesyonel ve tecrübe sahibi ekibimizle, sizler için üstün kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Ombre işlemleri, manikür ve pedikür uygulamaları, gelin saçı tasarlama, saç renklendirme işlemleri, protez tırnak uygulaması, jel tırnak uygulaması ve saç tasarımı gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Herkesin stili ve ihtiyacı farklı olduğu için, hizmetlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda veriyoruz. Deneyim sahibi ve uzman kadromuzla birlikte profesyonel bir gözle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Sizin için en uygun olan uygulamaları sizlere detaylı bir şekilde anlatıyor, uzman görüşlerimizi bildiriyoruz. Sizin arzu ettiğiniz işlemleri de göz önünde bulundurarak, ortak bir noktada, birlikte karar veriyoruz. Anlaştığımız takdirde ise, işlemlerimize başlıyoruz.

İşletmemizin hijyenine de özen gösteriyor, her müşterimizden sonra düzenli periyotlar halinde işletmemizin temizliğini sağlıyoruz. Kullandığımız ekipmanların, her müşteriden sonra dezenfekte edilmesine titizlik gösteriyor,sağlığınızı önemsiyoruz.

İstanbul kuaför sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, bizim için önemlidir. Alanında uzman, güler yüzlü, sonuç odaklı kadromuzla sizlere hizmetlerimizi sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, diğer firmalara kıyasla oldukça ekonomiktir. Sizler de bu üstün kaliteli hizmetleri, ekonomik fiyatlar karşılığında almak istiyorsanız, kuaför ihtiyacınız için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak veya randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR