• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esdent Diş Kliniği ( Şahinbey Diş Hekimi )

Adres :

Ertuğrulgazi Mah. Suyolu Cad. No: 173/d Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diş Hekimi Emrah Yılan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrahh27@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 952 58 00

Esdent Diş Kliniği ( Şahinbey Diş Hekimi ) müşteri yorumlarına göre en kaliteli hizmet veren işletmelerin yer aldığı online işletme kataloğu birmilyonnokta.com platformu üyesi olarak Gaziantep sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Hız, hijyen ve kalitenin en önemli olduğu sektörlerden biri olan sağlık sektöründe dik konusunda uzmanlaşan klinik, müşterilerine diş kaynaklı her türlü sorun için hizmet vermektedir.

Dişlerimiz ve diş etlerimiz genel vücut sağlığın en önemli göstergelerindendir. Zayıflayan, sallanan, çürüyen dişler ve kanayan, çekilen diş etleri hem başka rahatsızlıkların sebebi hem de göstergesi olabilmektedir. Bundan dolayı diş sağlığının korunması, bireylerin genel sağlığını korumak için oldukça önemlidir.

Bunun yanında diş ve dişeti rahatsızlıkları, sinirlerin diş köklerine çok yakın olmasından dolayı, oldukça fazla ağrıya sebep olabilmektedir. Diş ve dişeti bütünlüğünde yaşanan bozukluklar, ağız içerisinde yaşayan bakterilerin yemek artıkları ile beslenerek çoğalmasına ve açılan bu bozukluklardan kan akışına karışarak çeşitli iltihap ve enfeksiyonlar oluşmasına da yol açabilmektedir. Ölümcül olabilen bu enfeksiyonların tedavisi günümüzde kuvvetli antibiyotiklerle mümkün olmakla beraber, ağız ve diş sağlığını ilk etapta korumak çok daha kolay, etkili ve ikincil yan etkileri olmayan bir yöntemdir.

Esdent Diş Kliniği ( Şahinbey Diş Hekimi ) müşterilerini bu gibi olumsuzluklardan korumak adına her türlü diş çekimi, kanal tedavisi, implant, protez, çürük dişlerin tedavisi ve diş eti rahatsızlık konularında yardımcı olmak üzere uzman diş hekimi kadrosuyla hizmetinizdedir.

şahinbey diş hekimi,şahinbey en iyi diş hekimi,şahinbey uzman diş hekimi,şahinbey diş hekimi numaraları,şahinbey diş hekimi adresleri,şahinbey alo diş hekimi,şahinbey diş kliniği,şahinbey en yakın diş kliniği,şahinbey diş kliniği adresleri,şahinbey alo diş kliniği,şahinbey diş kliniği numaraları,şahinbey diş tedavileri,şahinbey diş tedavi merkezi,şahinbey diş tedavi uzmanı,gaziantep şahinbey diş hekimi,gaziantep şahinbey en iyi diş hekimi,gaziantep şahinbey uzman diş hekimi,gaziantep şahinbey diş hekimi numaraları,gaziantep şahinbey diş hekimi adresleri,gaziantep şahinbey diş kliniği,gaziantep şahinbey en yakın diş kliniği,gaziantep şahinbey diş kliniği adresleri,gaziantep şahinbey diş kliniği numaraları,gaziantep şahinbey diş tedavileri,gaziantep şahinbey diş tedavi merkezi,gaziantep şahinbey diş tedavi uzmanı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR