• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esen Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Aksu Cad. Hacıaliller Mah. No: 57 Antalya » Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Esen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

enurgul32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 602 07 74

Whatsapp 2:

0 (537) 300 21 13

Alanında oldukça hızlı ve etkin bir çalışma politikası ile hizmetlerine devam eden Esen Halı Yıkama Fabrikası markamız, çok geniş ve zengin bir hizmet portföyünü bünyesinde barındırmaktadır. Halı yıkama işlemleri alanında çok nitelikli ve yüksek hijyen içerikli çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, oldukça geniş ve kapsamlı bir müşteri kitlesine sahiptir. Kendi alanında lider hizmetleri ile kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren markamız, alanında özgün ve etkin hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

En güncel ve en yeni makinelerle halı yıkama alanında hizmet vermeye devam eden Esen Halı Yıkama Fabrikası, oldukça geniş ve zengin bir hizmet gamını da marka bünyesinde barındırmaktadır. Halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve yorgan yıkama gibi envaiçeşit hizmetleri yerinde ve etkin bir şekilde gerçekleştiren Esen Halı Yıkama Fabrikası markamız, genel müşteri memnuniyetine de çok önem vermektedir. Kendi sektöründe özgün ve etkin çalışmaları ile tanınan markamız, alanında deneyimli elemanlarla çalışmayı kendisine ilke edinmekte ve tüm hizmetlerini de bu ilke doğrultusunda gerçekleştirmeye gayret etmektedir.

Firmamız, pek değerli müşterilerinin yapıcı duygu ve düşüncelerine son derecede önem vermektedir. Antalya Aksu halı ve mobilya yıkama hizmetleri ile alanında lider konumda yer alan markamızın çeşitli hizmetlerine firma GSM telefon numaramız veyahut Antalya ili Aksu ilçesi içerisinde yer alan şubemiz aracılığıyla büyük kolaylıkla erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR