• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esenler En Yakın Çekici Niğdeli Ahmet Usta

Adres :

Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Dağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

otokurtariciahmetdag@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 380 65 08

Whatsapp 2:

0 (535) 748 72 55
Esenler En Yakın Çekici Niğdeli Ahmet Usta firması olarak esenler en yakın çekici,esenler en yakın çekici hizmeti,esenler en yakın çekici firmaları,esenler en yakın çekici numaraları,esenler en yakın çekici iletişim,esenler oto çekici,esenler oto çekici hizmeti,esenler oto kurtarma firmaları,esenler oto kurtarma hizmeti,esenler acil yol yardım,esenler yol yardım hizmeti, vb. hizmetler vermekteyiz.
Otomotiv sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.
Niğdeli Ahmet Usta firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR