Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eser Elektrik

Adres :

Aydınlıkevler Mah 2001 Sok Aykut Apt 62/b Mersin Yenişehir Cumhuriyet Karakol Arkası ) Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tacettin Eser - Yalçın Eser

E-Posta Adresi :

eserelektrik33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 720 47 14

Whatsapp 2:

0 (537) 391 03 70

Whatsapp 3:

0 (539) 655 58 28

Bizlere aydınlatma çağını yaşatan elektriğin bulunmasında emekleri geçen kişiler, elektriğin bugünkü günlerine ulaşacağını tahmin bile edemezlerdi herhâlde. Elektrik ve elektronik alanında bugün teknolojinin getirdiği birikimle inanılmaz bir noktaya ulaşmış haldeyiz. Bugün günlük yaşantımız içerisinde hemen hemen her yerde kullandığımız elektrik hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Mersin Elektrik Elektronik sektörünün içerisinde yer alan firmamız, elektrik elektronik alanında müşterilerimizin bu alanda ihtiyaç duydukları her türlü hizmeti karşılama noktasında öncü bir firmadır. Ev, bina, bahçe, işyeri aydınlatma ürünleri çeşitleri, elektrik malzemeleri, avizeler ve daha birçok ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun ürün seçeneğini kalite ile birleştirerek sunabilmeyi çok önemsiyoruz. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan memnun kalacağınıza eminiz. Hayat pahalılığı ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle tasarrufun daha da önemli olduğu günümüzde, sunduğumuz ürünlerle çok enerji, daha fazla tasarruf sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz garantili ürünler olup, satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

İşinin gereklerini ve inceliklerini çok iyi bilen, yıllardır bu alanda hizmet veren çalışanlarımızdan, ihtiyacınıza uygun ürünler konusunda en doğru bilgilendirmeyi alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Size sağlanan profesyonel hizmetimizin yanında memnun kalacağınız bir alışveriş yapacağınızı bilmenizi isteriz. Gerek kalite, gerekse fiyat açısından sizlerin avantajlarına olan geniş ürün yelpazemizi görmek için mağazamıza sizleri de bekleriz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR