• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eser Oto Yıkama

Adres :

Yeni Mahalle Serik Caddesi No: 41 Antalya Serik Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Eser

E-Posta Adresi :

mehmeteser286@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 793 70 04

Whatsapp 2:

0 (533) 793 70 04

Günlük şehir trafiğinde kullanılan araçlarda birçok farklı etken dolayısıyla kirlenme sıklıkla görülen bir durumdur. Araçlarda kirlenme sonucunda dış cephede yıpranma, kötü bir görünüm ve eskime gibi durumlar oluşabilir. Bu nedenle araçlarda her zaman temiz ve düzenli bir kullanım elde edebilmek için oto yıkama hizmetleri temel ihtiyaçlardan birisidir. Örneğin, Antalya Serik ilçesinde yaşıyorsanız, bu yıkama hizmetlerini alabilmeniz için Eser Oto Yıkama işletmesi olarak yanı başınızda bulunuyoruz.

Eser Oto Yıkama işletmesi olarak Antalya oto aksesuar ve modifiye sektörü içerisinde yer almamız ile birlikte farkımızı ortaya koyuyoruz. Otomotiv sektörünün temel ihtiyaçlarından biri olan yıkama ve temizlik işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla son teknoloji sistemleri ve en nitelikli ürünleri kullanıyoruz. Temel olarak oto yıkama hizmetleri ile başlayan işlemlerimiz dışında pasta, cila, iç dış detaylı temizlik, oto far temizliği, jant parlatma ve koruma temizliği gibi işlemler gerçekleştiriyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin tümü için profesyonel bir işletme alanı kullandığımızdan dolayı sistematik şekilde her müşterimiz için nitelikli hizmetler sağlıyoruz. Gerek gün içerisinde direkt olarak işletmeniz üzerinden hizmet alabilir gerek telefon ile önceden rezervasyon gerçekleştirerek hiç beklemeden temizlik sağlayabilirsiniz.

Gerçek bir kalite ve nitelikli malzemeler ile sorunsuz ve gerçek bir temizlik elde etmek istediğinizde, aracınızı iç rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız tecrübe ve güven ilişkisi içerisinde aracınızda sorunsuz bir temizlik oluşturarak, lekesiz bir görünüm ile tekrar size teslimat sağlayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR