• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eski Antika

Adres :

Peksimet Mah. 1.ci Kısım Küme Evleri No: 47 Gümüşlük/bodrum/muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Kale

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ramazan.kale@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 324 00 00

Eski Antika, Muğla Bodrum’da ticaret hayatına devam etmekte olan ve sektöründe öncü ve lider olan firmalardan bir tanesidir. Hediyelik ve antika züccaciye ürünleri satış işlerini yapan firmamız, müşteri hizmetine önem veren şirket ilkesi ve yüksek hizmet kalitesiyle sıkça tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Müşterilerimizin de desteğiyle bugünlere kadar gelen antika ve hediyelik firmamız, gaye edindiği düsturdan sapmamayı ve kalitesinden ödün vermeden ticari hayatına devam etmektedir.

Antika hediyelik firmamız, bünyesinde işini bilen, dinamik ve tecrübeli satış elemanları çalıştırmaktadır. Ekip çalışmasına oldukça önem veren Eski Antika ismiyle kuruluşumuz, bünyesinde genç, dinamik ve azimli satış elemanı adaylarına da yer vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı hizmet ilkesini ön planda tutan ve olabildiğince uygulamaya çalışan işletmemiz, kısa sürede alanında adından sık sık söz ettirmeyi başarmıştır. Geniş, nezih, sessiz ve sakin ortamıyla rakip firmalardan ayrılan ve öne çıkan Eski Antika, müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı çalışma prensiplerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Eski Antika işletmemiz, sizlerden aldığı destekle giderek büyümekte ve gücüne güç katmaktadır. Kuruluş olarak sizlerin düşüncelerine de önem veren firmamız, pek çok sosyal medya hesabı üzerinden sizlerin yorumlarına kulak vermektedir. Sizlerin yorumları ışığında her geçen gün kendini geliştiren markamız, modern bir şekilde kendini sürekli yenilemektedir. Muğla Bodrum Hediyelik ve Züccaciye Mağazası şubemiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR