• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eskişehir İo Teknik Su Arıtma

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mah. Kubilay Sok. No : 2/c Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Fındık - Oğuzcan Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@eskisehirsuaritma.net

Whatsapp 1:

0 (535) 393 92 99

Whatsapp 2:

0 (554) 863 46 43

Gezegenimizde hayat olmasını sağlayan yegane kaynak sudur. Sıvı halde su olmadan gezegenimizde hayat olması mümkün değildir. Gezegenimizde de gerek insan gerek hayvan yaşamı olsun, su havzalarının yakınlarında gelişmiş ve yoğunlaşmıştır. Günümüzde insan nüfusunun %70’inden fazlası nehir ve deniz kenarlarında kurulmuş denizlerde yaşamaktadırlar.

Dünya üzerinde yaşayan insan nüfusunun artması ve bu artışın şehirlerde yığılmalara yol açması, şehirler için çok önemli olan su kaynakları üzerinde ciddi stres yaratmaya başlamıştır. Günümüzde 1 milyara yakın insanın içilebilir nitelikte temiz suya erişiminin olmadığı tahmin edilmektedir. Modern şehirlerde bile eskiyen, bakımı sağlıklı yapılamayan alt yapılar sebebiyle musluklardan akan suların temizliği ve sağlıklı olup olmadığı konusunda birçok insanın haklı çekinceleri vardır.

Günümüzde birçok aile musluk sularına güvenememekte, bu sebeple yine kaynaklarından emin olamadıkları damacana sulara yönelmektedirler. İçtiği suyun kalitesinden ve sağlığından emin olmak isteyen birçok aile bunun için ev tipi arıtma sistemlerine yönelmektedirler.

Biz İO Teknik Su Arıtma olarak Güney Kore’nin sanayi ve teknoloji devi olan Hyundai’nin su arıtma cihazlarının satış, servis ve kurulumlarını yapmak amacıyla Eskişehir hizmet sektöründe yer alıyoruz. Sadece suyun temizlenmesi için değil, aynı zamanda içim kalitesini de yükselten, farklı ölçekte ihtiyaçları karşılamak için üretilen sistemlerin satış ve montajlarının yanında servis ve sarf malzemelerinin satışını da yaparak sağlıklı su tüketmek isteyen müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR