• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esra Aydın Beauty

Adres :

Yukarı Mahalle Üsküdar Caddesi No: 1 Dükkan 10 İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Aydın

E-Posta Adresi :

esraaydin84@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 939 01 32

İstanbul’da güzellik merkezi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmış olan Esra Aydın Beauty isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Sektörde uzun yıllar çalışması sayesinde mesleğinde uzmanlaşmış olan güler yüzlü ve deneyimli personel ile kaliteli, sağlıklı ve ekonomik bir cilt bakım ve güzellik hizmeti almak herkesin hayalidir. Firmamız aradığınız hizmeti sizlere sunmayı garanti ediyor. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman personelimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli bir cilt ve vücut bakım hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Uzmanlarımız, cilt ve vücut tipinize uygun olan bakım uygulamalarını müşterilerimize sağlamaktadır. Bakım sürecinde kullandığımız cihazlarımız titizlikle sterilize edilmektedir. Temiz bir ortamda müşterilerimize sağlıklı bir cilt ve vücut bakım hizmeti sunma firmamızın en temel prensibidir.

İstanbul güzellik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, sektördeki boşluğun dolmasında yaptığı hizmetler sayesinde etkili olmuştur. Siz değerli müşterilerimizin firmamızdan aldığı hizmete karşı duyduğu memnuniyetten dolayı yaptığı tavsiyelerle müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Müşterilerimize dürüst ve ahlaklı bir çalışma anlayışıyla ile hizmet etmekteyiz. Bunun için tüm çalışanlarımızla birlikte işletmemiz olarak sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde karşılamaktayız.

Kaş silme, manikür, pedikür, microblading ve dudak renklendirme gibi birçok cilt bakım ve güzellik uygulaması hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz. Her kadın şık, estetik ve güzel görünümü hak eder. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik uygulamalarına kaliteli, sağlıklı ve ekonomik fiyatlarla ulaşabilmeniz adına sizleri aramıza davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR