• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esra Büyükköken Beauty Saloon

Adres :

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Mercedes Bulvarı No: 24 G Bahçeşehir /başakşehir/istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Büyükköken

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esrabuyukkoken@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (544) 880 49 33

Güzellik merkezleri günümüz kadının gündelik ihtiyaçları arasındaki yerini başarılı bir şekilde almayı başarmıştır. Kadınların günlük hayatta daha çok yer bulmaları gerek ise mesleki anlamda kendilerine daha büyük yerler edinebilmeleri gibi birçok sebepten ötürü bakım yapma ihtiyaçları doğmaktadır. Bakım işlemleri ise diğer birçok işlemde olduğu gibi amatör bir şekilde gerçekleştirildiği takdirde çoğu zaman istenilen sonuca ulaşılamamaktadır. Bu sebep ile profesyonel çözümlere başvurulmaktadır. Genel manası ile başvurulan bu profesyonel çözümler ise güzellik salonları olarak günümüzde sıkça karşılaştığımız mekanlardır.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe profesyonel ve kaliteli hizmet sunmakta olan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel ve etkili çözümler üretebilme kabiliyeti sayesinde günümüzde oldukça yoğun bir şekilde talep edilen noktaların başında yer almaktadır. Sektörün öncüsü olarak da görülen salonumuzda müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalarımız neticesinde müşterilerimiz kendilerini daha güzel ve çekici birer kadın olarak görmeye başlamaktadır.

Salonumuzda müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet ağımız sayesinde hiçbir müşterimizin memnuniyetsiz bir şekilde ayrılmamasını sağlayabilmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen hizmetlerimizden olan kalıcı makyaj uygulamalarımız sayesinde uzun süre bozulmayacak göz alıcı makyajlara sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra epilasyon hizmetlerimizdeki kalıcılık ve başarı oranı ile siz de istenmeyen tüylerinizden tamamen arınabilirsiniz. Kalıcı kaş kaldırma gibi birçok profesyonel hizmetimiz daha alanında uzman bireyler tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR