• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estemed Poliklinik Bağdat Caddesi

Adres :

Bağdat Cad.271/6 Caddebostan Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nesibe Kantarcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

estemedguzellik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 747 64 33

Whatsapp 2:

0 (533) 747 64 33
Estemed Poliklinik olarak bağdat caddesi kirpik kaldırıyor öğrenci bağdat caddesi lazer epilasyon merkezi, bağdat caddesi lazer epilasyon uygulaması, bağdat caddesi kalıcı makyaj uzmanı, bağdat caddesi kalıcı makyaj uygulaması, bağdat caddesi microblading uygulaması, bağdat caddesi dudak renklendirme, bağdat caddesi yuvarlak kirpik kaldırma uygulaması, bağdat caddesi Kırıntısı Tedavisi, bağdat caddesi botoks uygulaması, bağdat caddesi altın iğnesi radyo frekansı uygulaması vb, alanda hizmet vermekteyiz.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR