• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estetik Beton

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi No: 120/ A Sultanbeyli İstanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayati Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hayatiaydin10@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 564 32 80

İnşaat sektörü insan hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. İnşaat işleri sayesinde insanlara yaşam alanı, çalışma ortamları ve diğer bütün hayatın idame ettirildiği alanlar inşa edilir. Kaliteli ve başarılı bir yapı, yüz yılarca, on yıllarca varlığını muhafaza edebilir. İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Estetik Beton firmamız ile bizler uzun yıllardır hizmetlerimize devam ediyor, kalitenin, güvenin ve uygun fiyat avantajlarının adresi olmayı sürdürüyoruz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana önceliği daima siz değerli müşterilerimize veriyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hummalı çalışma süreçleri yürütüyor, hayallerinizi ve beklentilerinizi de dikkate alıyor, her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

İstanbul inşaat sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak her biri alanında eğitimli, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, zevk sahibi, özverili bir kadroya sahibiz. Profesyonel ekibimiz güler yüzlü hizmet şiarıyla en zor projelerin dahi üstesinden gelmekte, yaşam alanlarınıza tarz katmaya devam etmekteyiz. Sürekli yeni gelişmelerin olduğu sektörde özellikle teknolojiyi yakından takip ediyor, dünya standartlarında uygulamalara imza atabilmek için altyapımızı devamlı en modern makinalarla donatıyoruz. Bu sayede başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız uygulamalar ortaya çıkarıyoruz.

Estetik Beton olarak kalite, estetik ve fonksiyonelliği öne çıkarıyoruz. Uygulamalarımızın yapılarınızı uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz kalitede olmasını sağlıyoruz. Birinci sınıf malzemeyi üst düzey işçilikle birleştiriyoruz. Yol yapım çalışmaları, helikopterli şap, otopark zemin kaplama ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR