• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estetika Handan Çizel

Adres :

Aydınevler Mahallesi İdealtepe Yolu Sokak Lütfi Umar Apartmanı No: 5/b İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Handan Çizel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

leventcizel@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 177 13 94

Whatsapp 2:

0 (536) 201 27 91

Estetika Handan Çizel olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimiz artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Estetika Handan Çizel olarak birçok farklı türde hizmeti sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler birçok insan tarafından talep edilen ve ihtiyaç duyulan güzellik merkezi alanındadır. Firmamız bu alanda geniş bir hizmet yelpazesi ile birlikte çalışmaktadır ancak güzellik kelimesi tamamen kişinin kendini nasıl görmek istediği ile ilgili olduğu için asla sizlerin isteklerinin dışında bir işlem yapmamaktayız ve beklentilerinizi en uygun şekilde karşılamaya çalışmaktayız.

Merkezimizin sunduğu ilk hizmet cilt bakım hizmetimizdir. Cilt bakım hizmetimizde cildinizin gençliğini korumasını ve bunun yanında daha da gençleşmesini sağlamaktayız. Bu özelliğinin yanında cilt bakım hizmetimiz cildinizi daha sağlıklı bir hal almasını sağlayarak daha sağlıklı da bir görüntü sunmasını sağlamaktadır. Bu hizmetimiz düzenli olarak alındığında çok daha etkili olmakta ve cilt yaşlanma hızını minimum seviyeye çekmektedir.

Firmamızın hizmetlerden diğeri ise bölgesel zayıflama işlemidir. Bu işlemimiz vücudunuzun belirli bir bölgesinde biriken yağların ve kiloların özel cihazlarımız ile birlikte yok edilmesi işlemidir. Bu işlemimiz insan sağlığına uygun ve güvenli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Önemli hizmetlerimizden birisi de lazer epilasyon hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile birlikte vücudunuzda istemediğiniz tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetimize ek olarak sunduğumuz buz lazer epilasyon ise bu işlemimiz ile aynı hizmeti sunmaktadır. Ancak buz lazer vücudunuzda herhangi bir ağrı ya da acı hissi vermemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR