• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Et ve Balık Kayaşehir

Adres :

Kayabaşı Mah. Adnan Menderes Bul E 3 Blok No: 10 Fb Kayaşehir Başakşehir -istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

etbalikkayasehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 031 61 44

Whatsapp 2:

0 (533) 031 61 44

Et ve Balık Kayaşehir işletmemiz İstanbul Başakşehir’de uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle öne çıkıyor. İşletme olarak kalitenin ve güvenin adresi olduğumuz alanda hep daha iyisini yapabilmek ve siz kıymetli müşterilerimizle her zaman en iyiyi ulaştırabilmek adına çalışıyoruz. Biliyoruz ki sağlıklı beslenmek herkesin hakkıdır. İnsan vücudunun ihtiyacı olan en temel besin ise et ve et mamulleridir. Fakat günümüzde sağlıklı ve hijyenik ete ulaşmak bir o kadar zorlaşmıştır. İşletme olarak bütün bunların farklındayız. Çalışmalarımızı yıllardır bu konsept üzerine bina ediyor, vazgeçilmez uygulamaların merkezi oluyoruz.

İstanbul hayvancılık sektörünün en gözde ürünlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yenilikçi, kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışının temelini oluşturuyor, bu kapsamda kurucu ilkelerimizden taviz vermeden kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanı uluslararası seviyede takip ediyor, en son yenilikleri oldukça kısa süre içinde hayata geçirme başarısı gösteriyoruz.

İşletme olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini her zaman %100 oranında tutabilmek adına ihtiyaçları en doğru şekilde tespit ediyor, en doğru çözümleri tam da zamanında uyguluyoruz. Bu akımdan hayvanlarımızın beslenme sürecinden itibaren en sağlıklı koşullarda kamalarına, en sağlıklı formlarında olmalarına özen gösteriyoruz. Büyükbaş kurbanlık satış merkezi, et ve et ürünleri satışı, kurbanlık hisse satışı, İslami şartlara uygun kasap hizmeti, et ve et mamulleri satışı hizmetlerimizi en yüksek kaliteden yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR