• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eva's Hair & Güzellik Salonu

Adres :

Emniyet Mahallesi Silahtar Caddesi No: 25/a Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 593 93 73

Güzelliğinize güzellik katan firmamız Eva’s Hair & Güzellik Salonu olarak bizler de birmilyonnokta.com üyesiyiz. Saç, makyaj ve cilt bakım konusunda güvenilir bir firma elbette ki çok büyük önem taşır. Biz Eva’s Hair & Güzellik Salonu olarak bu gibi tüm endişelerinizi kolayca anlıyor, size kulak verip en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Uyum ve neşe ile çalıştığımız uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize layık olduğunuz ve istediğiniz görünümü vermek için yanınızdayız. Ankara güzellik merkezi sektöründe her daim büyüyüp gelişen firmamız, kurumsal anlayışa, disiplinli çalışmaya ve iş ahlakına son derece önem vermektedir.

Salonumuzda; microblading kaş tasarımı, ipek kirpik uygulaması, manikür ve pedikür, protez tırnak uygulaması, gelin saçı tasarımı, mikro kaynak saç uygulaması, kaş laminasyon işlemleri, bb glow, saç tasarımı, kalıcı makyaj ve kalıcı oje gibi hizmetlerimiz ile en özel günlerinizde ve kişisel bakım konusunda siz değerli müşterilerimize yardım sağlıyoruz. İşlemlerimizi ferah dizayn edilmiş salonumuzda, hijyen koşulları altında, en güncel aletlerimiz ve kaliteli bakım ürünlerimiz ile tamamlıyoruz.

Ankara’da isim yapmış firmamız sizleri en mutlu günlerinizde yalnız bırakmazken, çeşitli kampanyalar ile sizi ve cebinizi düşünür, uzman ve tecrübeli ekibimiz ile en profesyonel hizmette bulunuruz. Bilgi almak, danışmak ve randevu kaydı oluşturmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Eva’s Hair & Güzellik Salonu güzel ve sağlıklı günler diler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR