• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evci Halı Koltuk Yıkama

Adres :

İzmir Yolu Üzeri Telli Kavak Mevkisokul Market Karşısı No: 21 Ayvalık Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Evci

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 535 40 10

Whatsapp 2:

0 (546) 720 18 73

Whatsapp 3:

0 (507) 535 40 10

Whatsapp 4:

0 (546) 720 18 73

Ev, iş, ofis hemen hemen hayatımızın her yerinde olan koltuk ve halılar düzenli aralıklarla yıkanmadıklarında toz ve kir biriktirirler. Günlük temizlikle yok edilemeyen bu mikroorganizmalar insan sağlığı için bir hayli zararlıdır. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışan firmamızda halı ve koltuklarınız son teknoloji malzemelerle dezenfekte edilmektedir. Profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknolojik makinelerimiz ile Ayvalık Halı Yıkama sektörünün lider firmalarından biri olmanın verdiği gururu yaşıyoruz. Hizmetlerimizi yerine getirirken her zaman müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaç ediniyor bu doğrultuda çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için kıymetli olan halı ve koltuklarının değerini biliyor en iyi malzemelerle yıkamasını gerçekleştiriyoruz. Anti bakteriyel ürünlerimiz ve çok fonksiyonlu makinelerimizle derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Her ebattaki halılarınızın bakımını yapıyor, müşterilerimizin beğenisini alıyoruz. Müşteri memnuniyeti esasıyla hareket eden firmamız kaliteden ödün vermeyerek en iyi hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz önemle halı ve koltuklarının bakımını özenle yapıyor bu sayede her zaman tercih sebebi oluyoruz. Bu gururun verdiği mutlulukla sektördeki yenilikleri sürekli takip ediyor, gelişmelerden faydalanıyoruz.

Misyonumuz; eksiksiz hizmet anlayışımız ile müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek, en yüksek müşteri potansiyeline ulaşabilmektir. Toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değerle, hizmetlerimizi sürekli arttırmaktır. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır.

Vizyonumuz; Hizmet ve kalite açısından halı yıkama sektörünün en iyisi olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına çözüm üretmek, çalışanlarımızın refahını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR