• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evde Hemşirelik Hizmeti Evla Hemşire

Adres :

- Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evla Koç

E-Posta Adresi :

emix_5454@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 791 67 33

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Evde Hemşirelik Hizmetleri Evla Hemşire birmilyonnokta.com üyesidir. Sağlık hizmetleri vermenin bilincinde olarak sizlere en hijyenik koşullarda ve dikkatle hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Geniş yelpazede ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere hızlı ve pratik bir şekilde tam donanımlı sağlık araçlarımız ve uzman sağlık personellerimizle ulaştırmaktayız. Sağlığınızı önemseyerek başlattığımız hizmetlerimizi ilk günden beri eksiksiz ve titiz bir şekilde yapmaya devam etmekteyiz.

Sakarya sağlık hizmetlerinde faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Adreslerinize ulaşarak yaşam kalitenizi yükselten ve zamandan tasarruf sağlayan hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimize; evde yara bakımı, masaj uygulamaları, pansuman, tansiyon ölçümü, hacamat ve sülük tedavisi, kupa masajı ve yaşlı bakım hizmetleri vermekteyiz. Her daim müracaat edebileceğiniz, güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık kabini olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bize danışan hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek için bizler kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hayatta en değerli şey olan sağlığınız için sizlere hizmet vermekte ve yaşamınızı kolaylaştırmaktayız. Alanında eğitim almış, uzman sağlık personellerimizle sizlere steril ve hijyen koşullarına riayet ederek sağlık hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Sağılığınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin ihtiyaç duyduğu iğne, serum, pansuman, evde bakım ve benzeri temel sağlık hizmetlerini istifadenize sunmaktayız. Sizin için değerli olan sağlığınızı korumada bizler eşlik ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR