• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evren Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Cebeci Mah. Atatürk Bulvarı No: 79/a ( Sultangazi Nikah Salonu Karşısı ) İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evren Gonca İnceoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 522 03 89

Whatsapp 2:

0 (537) 522 03 88

Psikoteknik konusunda her türlü yardımı alabileceğiniz Evren Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak İstanbul eğitim sektörü içerisinde hizmet vermekteyiz. Peki, psikoteknik nedir?

Psikoteknik; reflekslerin, trafikte ani bir durumda verdiğiniz tepki hızının, viteslerdeki el – ayak uyumunun, ani bir durum karşısında muhakeme yeteneğinin, takip mesafesini nasıl ayarlandığının vb. gibi durumların bilgisayar ortamında ölçen testtir.

Ayrıca yolcu ve yük taşıyan sürücülerin, alkolden stajyer ehliyeti iptal olanlar ve 100 ceza puanından ehliyetini el konan sürücülerden alınması istenen bir belge olmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimize psikoteknik konusunda yardımcı olabilmek ve eksik olduğu konuları tamamlayabilmek için İstanbul’un Sultan Gazi ilçesindeki merkezimizde hizmetinizdeyiz.

Bu konuda en kaliteli eğitimin verildiği merkezimizde sizler için her zaman en iyi şartlar sunulmaya çalışılmıştır. En son model cihazlarımız ile doğru eğitimin verildiği merkez olarak sizlere psikoteknik konusunda tüm yardımız yapabilmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimizin olduğu merkezimizde kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlayacak şekilde en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz süre içerisinde siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğunuz güveni ve sizlerin bizleri tercih etmenizden dolayı göstermiş olduğunuz memnuniyeti hiçbir zaman boşa çıkarmamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Günümüzde sık kullanılan servis şoförlerinin de almak zorunda olduğu bu eğitimi ve sınavı en kaliteli ve güvenilir adresten almak isteyen müşterilerimizi merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR