• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül Beauty Center

Adres :

İncilipınar Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 69 Kat: 1 Daire: 2 Pamukkale ( Royal Pati Petshop Üstü ) Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eylül Buse Tünger

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 855 20 20

Harika değişimlerin adresi Eylül Beauty Center bir birmilyonnokta.com üyesidir. Yaş ve mevsim gibi dış etkenlere bağlı olarak değişen cilt, saç ve tırnaklarınızı bizimle yenilemek, daha canlı, daha ışıltılı, daha sağlıklı ve daha genç bir görünüme merhaba demek isterseniz Eylül Beauty Center olarak bizler sizinleyiz.

Uzman estetisyenlerimiz ile zevk ile sürdürdüğümüz işimizde ekip ruhumuzu her daim koruyor, dinamik kadromuz ile siz müşterilerimize son derece güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyoruz. Şık tasarlanmış salonumuzda teknolojik açıdan güncel aletlerimiz, asla kalitemizi bozmamak için en iyi standartlarda seçtiğimiz ürünlerimiz ile Denizli merkezde uygulamalarda bulunuyoruz.

Sizler için sağladığımız hizmetlerimiz; dermapen, hydrafacial bakım, diode buz lazer operasyon işlemleri, kirpik ve kaş lifting, protez tırnak ve kalıcı oje, her yüz tipine özel cilt bakımı, antiaging dolgu, leke tedavisi, oran kaş tasarımı, manikür ve pedikür gibi çok çeşitli işlemlerimizi son derece profesyonel olarak devam ettirmekteyiz.

Ekipçe siz değerli müşterilerimizin problemlerini dinliyor, sorularını yanıtlıyor ve mutsuz oldukları konularda sorunlarınızı ve endişelerinizi ortadan kaldırmak için çaba sarf ediyoruz. Eylül Beauty ailesi olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Her gün sunduğumuz işimizde müşterilerimizi salonumuzdan memnun bir şekilde uğurlamak en büyük önceliklerimizde yer alıyor. Denizli güzellik merkezi sektörüne adımızı her geçen gün yeniden altın harfler ile yazarken işimize ilk gün ki itina ve enerjimizi veriyoruz. Bilgi ve randevu işlemleri için bize her daim ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR