• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül Isı

Adres :

Kasapzade Mah. 15 Temmuz Cad. No: 111/b Balıkesir » Kepsut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Karaoğlan - Oğuz Faruk Sekmen

E-Posta Adresi :

eylulisiblk10@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 486 21 17

Whatsapp 2:

0 (507) 691 27 27

Binalar bir canlı ise, kolonlar kemikleri, su, elektrik, doğal gaz tesisatları ise binaya can veren damarlardır. Bu tesisatlar olmadan binanın hiçbir noktasına ne elektrik ne su ne de doğal gaz ulaştırılamaz. İçinde su ve elektrik olmayan bir bina veya tek bir oda bile, yaşamak, oturmak, çalışmak için uygun değildir.

Su, binlerce yıldır insan hayatı için en gerekli kaynaklardan biri olmuştur. Geçmişte insanlar evlerine kuyu ve çeşmelerden doldurdukları suları taşıyarak su ulaştırırken, günümüzde artık her binanın su tesisatı bulunmaktadır. Su tesisatları binalar ve binada hayatlarını sürdürecek insanlar için çok önemli bir unsurdur. Ancak suyun aşındırıcı yapısı nedeniyle, çok dikkatli projelendirilmeli ve uygulanmalıdır. Kullanılan malzemenin dayanım ve kalitesinin de binanın kullanım amacıyla uyumlu olması gerekmektedir. Düzgün planlanmayan ve iyi uygulanılmayan bir su tesisatı, zamanla içinden geçen suyun aşındırmasıyla delinebilir ve suyun binanın beton ve demir yapısına zarar vermesine yol açabilir. Bundan dolayı, binaların ömürleri su ve kalorifer tesisatlarının ömürleriyle doğru orantılıdır.

Biz Eylül Isı olarak yaptığımız işin sadece binada yaşayanların konforu ile değil, güvenlikleri içinde hayati olduğunun bilinci ile Balıkesir tesisat ve bakım onarım sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü su ve kalorifer tesisatı kurulumu, bakımı ve yenilenmesi işlemlerinin yanında doğalgaz tesisatı kurumu ve bakımı, petek temizliği ve sıhhi tesisatlarda günlük yaşanabilecek sorunların giderilmesi hizmetlerimizle bir telefon uzağınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR