• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eymen Doğal Ürünler

Adres :

Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No: 67/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sait Köşker

E-Posta Adresi :

sayitcan123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 540 93 93

Whatsapp 2:

0 (531) 283 61 93

Geniş ürün yelpazesiyle, her türlü isteğinizi karşılamak için çalışan Eymen Doğal Ürünler isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmaktan övünç duyar. İstanbul’ da aktar olarak hizmet vermekte olan firmamız, doğallık adına bulunabilecek her ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü doğal ürün için kapımızı çalabilirsiniz.

İstanbul alışveriş sektöründe sunduğu hizmetlerle öncü olan firmamız, her tür kuruyemiş ve baharat çeşitlerinin satışını yapmaktadır. Rakiplerimizden farklı olarak müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlarla, hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz. Her türlü doğal ve bitkisel ürünlerin satışını yaparak, sağlığınız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı garanti ediyoruz. Doğal sabun, macun ve kozmetik ürünlerimizle, güzelliğinize güzellik katmanız artık çok kolay. Vücudunuza ışıltı katıp temizleyecek her türlü doğal ürünün temini için, başvurmanız gereken adres biziz.

Kilo vermek ya da doğru şekilde beslenmek her zaman biraz zor olmuştur. Bunu kolaylaştırmak adına sunduğumuz, diyet ürünleri satışı hizmetimizle, sizde hayallerinizdeki kiloya kavuşabilirsiniz. Aynı şekilde her çeşit bitki çayları satışımızla, sağlıklı ve dengeli bir vücuda sahip olmanız için çalışıyoruz. İsteklerinizi karşılamak adına, sürekli kendini geliştiren firmamız ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerden vazgeçemeyeceksiniz.

Kahve evin olmazsa olmazıdır. Evinizde oturup rahatlamanız adına, kahve ilk ihtiyaçtır. Bu rahatlığı bulmanız için, mükemmel kahveyi size sunacağımıza dair bize güvenebilirsiniz. Firmamızda her tür kahve çeşitlerini bulabilirsiniz. Alanında uzman güler yüzlü personellerimizle, size yardımcı olmaktan şeref duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR