• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eymen Elektrik Elektronik Hırdavat ve Yapı Market Eryaman

Adres :

Güzelkent Mahallesi 511 Sok.(çarşı Arya)no: 5/24 Eryaman Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Kayış

E-Posta Adresi :

salih-3206@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 478 13 59

İnşaat ustalarından evindeki ufak tefek tamirat işlerini kendisi halletmek isteyenlere kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçlara cevap olan bir firma olarakAnkara inşaatsektöründe hırdavattan elektrik elektronik malzemelerine uzanan bol çeşide sahip ürünlerle hizmet veriyoruz. Ağaç ve metal işlemede kullanılanlardan yedek parçalara, vida çeşitlerinden sarf malzemelerine kadar oldukça fazla sayıdaki bu ürünlerle hayatı kolaylaştırıyoruz. Hırdavat malzemeleri ile ürün montajı dahil pek çok aşamada usta ellere pratiklik katıyor ve yapılan işte hem hız hem de dayanıklılık sağlıyoruz.

Bir inşaat ya da tamirat çalışması sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok malzemeyi işletmemizde bir arada sunarak müşterilerimize eksiklerini tek bir yerden karşılayabilme olanağı sunuyoruz. İş güvenlik malzemesi olarak değerlendirilen koruyucu ürünler, kapı ve dolap montajı sırasında gerekli olan malzemeler, vidadan dübele irili ufaklı hırdavat çeşitleri, inşaat malzemelerinin ve inşaat alanının temizliğinde kullanabileceğiniz çeşitli ürünler en sık talep gören malzemeler arasında yer alıyor. Tuvalet ve banyo gibi yaşam alanlarının vazgeçilmez bölümlerinde kullanacağınız lavabolar için de çeşitli alternatiflerimiz bulunuyor. Süpürge, faraş, fırça, hortum gibi malzemelerimizi inşaat alanını temizlemede değerlendirebilirsiniz.

Müşterilerimizin taleplerini karşılama adına ürün çeşitliliği ve kalitesine önem verdiğimiz işletmemizde elektrik elektronik ürünlerle ilgili olarak da aradığınızı bulma fırsatı elde edebilirsiniz. İşletmemizden temin edebileceğiniz kapı zili ve şifreli giriş sistemleri ile daha güvenli ve kullanışlı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR