• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eymen Koltuk Yıkama

Adres :

Sultanbeyli/itanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Korkmaz - Pınar Korkmaz

E-Posta Adresi :

yemrekork@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 813 56 70

İstanbul temizlik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Temizlik sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde işimizde başarıyı yakaladık. Kalite unsuruna özen gösteren firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermedi. Hedef edindiğimiz noktaya ulaşabilmek adına sürekli olarak kalite seviyemizi artırıyor ve başarılı hizmetler sunuyoruz. Tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken tabi ki müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyoruz. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak bizim için oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile öncü firma olacağımıza inanıyoruz.

Temizlik hizmetlerimizde sınır bulunmamaktadır. Dilediğiniz bütün mekânların temizliğini gerçekleştiriyoruz. Hizmet talebinde bulunurken sizlerden temizleyeceğimiz alan hakkında bilgiler alıyoruz, bunun sebebi de yeterli sayıda ekip oluşturmak ve doğru malzeme tercihi yapmaktır. Temizlik yaparken kullandığımız malzemelerin tamamı insan sağlığına uygundur. Dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahip olan malzemeler kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Koltuk temizliklerinde dipte olan kirleri yüzeye çıkartarak mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Böylece sizlere daha sağlıklı yaşam ortamları sağlamış oluyoruz.

Firmamız kalitesi kadar fiyatları ile de şaşırtıyor. Son derece uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerden sizler de faydalanmalısınız. Belirli zamanlarda düzenlediğimiz kampanyalardan haberdar olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak veya ayrıntılı bilgi sahibi olmak için internet sitemizde yer alan numarayı arayabilir veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR