• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eyvan Pastanesi

Adres :

Ayvanat Mahallesi Halit Bin Velid Camii Karşısı Şanlıurfa » Siverek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Çiftsever

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 317 24 69

Sektöründeki en başarılı işletmelerden birisi olmayı başaran Eyvan Pastanesi, birmilyonnokta.com üyesidir. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize aile ortamı sıcaklığında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Profesyonel çalışanlarımız, tadına doyulmaz tatlı ve tuzlu pastaları ve diğer ürünlerimizi sabahın ilk saatlerinden itibaren sizin için hazırlamaktadır. Müşterilerimizin taleplerini doğru anlayarak en kısa sürede aradıkları hizmeti sunuyoruz.

Sabah güne başlarken, özel günler veya çay saatleri için aradığınız nezih ortam Eyvan Pastanesi. Rahat, modern ve huzurlu bir ortamda lezzetli ve kaliteli ürünleri profesyonel ekibimizle size sunmaktayız. Ürünlerimiz tamamen doğaldır, içeriğinde hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır.

Şanlıurfa pastacılık sektörünün önde gelen işletmelerinden biri olarak yıllardır diğer firmalara öncü olmaktayız. Bugünkü başarımızın sırrı sizlerden gelen memnuniyetin devamlılığından kaynaklanmaktadır. Karşılaşabileceğiz sorunlara profesyonel bir şekilde yaklaşan çalışanlarımız ile meydana gelebilecek hiçbir olumsuzluğa meydan vermiyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ürettiğimiz lezzetli ve sağlıklı ürünleri ekonomik bir fiyatla alabilmesini sağlamaktır. Kendi imalathanemizde taleplerinize uygun, kaliteli ve lezzetli pastaları şık bir sunumla hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız. Vizyonumuz, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen hizmet anlayışımızla, ürettiğimiz lezzetlerle ve güler yüzlü personelimizle sektörümüzde dev bir marka olmaktır. Yüzde yüz müşteri beğenisi almak adına temiz ve dürüst iş ahlakımızla sizlerleyiz. Sizleri de ürettiğimiz taze ve lezzetli ürünlerimizle buluşmanız için pastanemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR