• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fabrika Demir Doğrama & Çelik Ev Üretim Merkezi

Adres :

Parmakören Mah. Mesut Erez Cad. No: 18 Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Afyon

E-Posta Adresi :

fabrika.celikev@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 480 41 91

Whatsapp 2:

0 (532) 664 06 43

Sektördeki başarılı çalışmalarına ara vermeden devam eden işletmemiz Fabrika Demir Doğrama & Çelik Ev Üretim Merkezi birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Firmamızda hayatın her alanında ihtiyaç duyulan birçok farklı hizmeti profesyonel bir anlayış doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Kütahya ferforje ve metal dekorasyon sektöründe vermekte olduğumuz itinalı çalışmalara disiplinli bir biçimde yön vermeye devam ediyoruz.

Firmamız sunmuş olduğu çalışmalarına yenilikçi bir perspektiften yaklaşarak çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Yapı alanlarının kendilerinde ya da tadilatlarında ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı hizmeti firmamızı tercih ederek alabilirsiniz. Çalışmalarının merkezine disiplinli anlayışı ve profesyonel çalışanlarımı koyan işletmemiz sektörde örnek oluşturacak çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Firmamız başta prefabrik ev tasarımı ve imalatı gelmek üzere demir doğrama alanında pek çok konuda hizmet vermektedir. Ferforje kapı tasarımı, bahçe duvar tadilatı, çelik çatı onarımı, çelik konstrüksiyon hizmetleri gibi pek çok işlem hizmet portföyümüzde yer almaktadır. Müşterimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda bu hizmetleri mutlulukla sunmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize her koşulda verimli hizmetler sunmak firmamızın en büyük isteği ve hedefidir. Bu amacı doğru şekilde gerçekleştirmek adına hizmet ağımızı genişletmeye ve modern yöntemlere yönelmeye devam ediyoruz. Ayrıca tüm işlemlerimizde kaliteli hammaddeler tercih ederek uzun süre sağlamlığını koruyan çalışmalara imza atmaktayız. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı hizmet için firmamızla iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler