• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fark Otomotiv

Adres :

Yenidoğan Mahallesi 1.soğuk Demirciler Sokak No: 51 Odunpazarı Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Ali Çaygeçen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

farkotomotiv26@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 262 12 26

Whatsapp 2:

0 (544) 262 12 26

Eskişehir oto servis ve tamirhane olarak otomotiv sektöründe en kaliteli hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Firmamızı rakibi olan firmalar arasında öne çıkaran en önemli ilke müşteri memnuniyetine verdiği önem ve verdiği hizmetleri en uygun şekilde müşterilerimize ulaştırmamızdır. Otomobillerinizin servisi ve tamirinde en doğru adres olduğumuzu iddia ediyoruz. Firmamızda Mercedes özel servisimiz, ford özel servisimiz, opel özel servisimiz olmak üzere her bir marka için özel servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca mekanik servis hizmetlerimiz, oto elektrik servisimiz, ile en tecrübeli otomobil tamir ustalarımızla kaliteli hizmetin en doğru adresi olmaya devam ediyoruz.

Firmamızı farklı kılan özellikler arasında uygun koşullar altında aynı gün hizmet ulaştırmayı hedeflememiz bulunmaktadır. Piyasa koşullarına kısa zamanda ayak uydurarak, sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor ve en güncel hizmetlerimizden müşterilerimizin her zaman daha kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamaya özen gösteriyoruz. Her şeyden önemlisi işimizi severek yapıyoruz ve oto servis ve tamir işlemlerinde uzmanlaşarak sizleri en doğru hizmetle buluşturmak istiyoruz.

Alanında uzman kaliteli çalışanlarımızla müşterilerimize optimum hizmeti ulaştırmayı amaçlıyoruz. İşine ciddiyetle sarılan firmamız bünyesinde barındırdığı personelin eğitimli, güler yüzlü ve tecrübeli olmasına son derece dikkat etmektedir. Sizlere sorunsuz bir hizmet sunabilmek için bilgili, deneyimli, alanında uzman profesyonel personellerle çalışmaktayız. Hizmet anlayışımız müşteri odaklı ve müşteri taleplerine yönelik olduğu için personellerimizin tecrübeli ve alanında uzman kişiler olmasına son derece önem veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR