• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Asansör

Adres :

Güney Mah. Bediüzzaman Said-i Nursi Bulvarı No: 79/f Şanlıurfa » Siverek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Arpacık

E-Posta Adresi :

fatihasansor63@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 972 78 67

Whatsapp 2:

0 (542) 243 35 69

Asansör sektöründe faaliyet gösteren Fatih Asansör birmilyonnokta.com üyesidir. Modern hayatın en yaygın yaşam alanlarından biri olan apartman ve diğer çok katlı binaların vazgeçilmez parçası olan asansör hizmetlerinde faaliyet göstermekteyiz. Güvenli ve sağlam asansör hizmetlerinde sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla asansör hizmetlerinde profesyonelliği yakalamış bir firmayız. Asansör hizmetlerinde her aşamayı ve detayı titiz ve kontrollü bir şekilde tamamlayarak sizlere uzun vadede güvenle kullanabileceğiniz asansör yapılarını istifadenize sunuyoruz.

Şanlıurfa asansör sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık veren bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Her türlü asansör bakım ve onarım hizmetleri, yedek parça satışı, asansör montajı, yürüyen merdiven bakım ve onarımı, yıllık bakımlar ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktayız. Yıllardır asansör hizmetlerinde güvenilir bir adres olarak müşterilerimize hizmet verdik. Bugün de aynı şekilde hizmet kalitemizi daha da ileriye taşıyarak devam ediyoruz.

Sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri mesai tanımadan 7/24 sizlere ulaştırıyoruz. Her türlü arıza veya sorunda ivedilikle sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sizlere sektördeki gelişmeleri yakalamış bir firma olarak en yenilikçi asansör hizmetleri sunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek ilk günden beri sizlere en ideal hizmetleri sunmaktadır. Ticari kaygıya kapılmadan bütçenize uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimize hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR