• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Av ve Doğa Sporları Malzemelerı Satış Mağazası

Adres :

Topcuoğlu Mah. Eski Rus Pazarı Kuyumcular Cad. No: 15 ( Şok Market Yanı ) Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Hasanusta

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 248 73 21

Fatih Av Ve Doğa Sporları Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Doğa sporlarının bir sürü çeşidi vardır. Neredeyse her insan için uygun kolu ola doğa sporları size hem sporunuzu hem de eğlenmenizi sağlayacaktır. Doğa sporlarının başlıca tercih edilmesinde ki sebep doğayla iç içe olabilmek, temiz havadan yararlanmak ve doğada ki rahat ortamdan yararlanmak için seçilir. Başlıca en çok tercih edilen doğa sporları; doğa yürüşü, dağ bisikleti, rafting ve doğa fotoğrafçılığıdır. Doğa sporlarının en önemli yanlarından birisi de doğaya olan saygısının artması ve zor durumlar da kaldıklarında nasıl baş edeceklerini öğrenmelerini sağlar.

Kastamonu alışveriş sektöründe hizmet veren Fatih Av Ve Doğa Sporları Merkezi olarak size dağ ve avcılık ile ilgili kullanılan ürünlerin teminatı sağlamanıza yardımcı olur. Müşterilerimiz memnuniyeti ve sporunu yapar iken üründen ve kullandığı malzemelerden dolayı herhangi bir sorun yaşamaması için en kaliteli, en sağlam ve en sağlıklı ürünü siz müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi kullanım açısından çok kolay ve işlevseldir.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli şeyin müşterilerimizin en doğru ve güvenli ürünü önermek ve tercih etmesini sağlamaktır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken işletmemize gelip işinde yetenekli, deneyimli ve çalışkan çalışanlarımızdan yardım almaktır. Bizi tercih ettiğinizin için pişman olmayacağınıza emin bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR