• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatı̇h Otomotı̇v

Adres :

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 1. Cadde 2537 Sok No 62 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Postalcı

E-Posta Adresi :

fatihotomotiv_@hotmail.com
Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?
Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.
Hangi araçlara uygulanır?
Boyasız göçük düzeltme yöntemi her türlü araçta uygulanabilir. Bu yöntemde en önemli nokta düzeltilecek alanın daha önce boyanmamış olmasıdır.
Fatı̇h Otomotı̇v firmamız ;ankara etimesgut oto kaporta servisi,ankara etimesgut oto kaporta tamiri,ankara etimesgut boyasız göçük onarımı,ankara etimesgut dolu hasar onarımı,ankara etimesgut pasta cila uygulaması,ankara etimesgut oto boya ustası,ankara etimesgut oto far temizliği fiyatları,ankara etimesgut boyasız göçük düzeltme,ankara etimesgut boyasız kaporta onarımı,ankara etimesgut park hasar onarımı,ankara etimesgut göçük onarım merkezi, vb alanda hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR