• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Yıldırım Hairdresser

Adres :

Melikşah Mah. Şahbar Sok No 3/b Meram Konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Yıldırım

E-Posta Adresi :

fatihyldrmhairdresser@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 548 39 61

Whatsapp 2:

0 (555) 548 39 61

Güzellik ve kişisel bakım, erkeklerin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Her ne kadar bir takım uygulamaları herkes kendi başına yapabilse de büyük bir çoğunluğu için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulur. Bu noktada herkesin tarzı ve stili farklıdır. Seçilen kuaförün bütün bunlara karşılık verebilecek uzmanlıkta ve donanımda olması gerekir. Konya Meram’da hizmet veren Fatih Yıldırım Hairdresser merkezimiz kişiye özel uygulamalarla ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunacaktır.

Konya kuaför sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kalitenin ve güvenin adresi konumunda bulunuyor, lokasyonumuzun en çok tercih edilen kuaför salonu olarak öne çıkıyoruz. Başarılarımızın haklı gururunu yaşasak da bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabilmek adına dur durak demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürekli değişen modayı ve gelişmeleri yakından takip ediyor, en son trendleri başarıyla uygulamaya geçiriyoruz. Özellikle kişisel bakım teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip ederek en son ürünleri sistemimize dâhil ediyor, ustalarımızın marifetli parmaklarıyla buluşturuyoruz. Bu sayede müşterilerimizi daima en modern çözümlerle buluşturmaktan çekinmiyoruz.

Yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet verme ilkesiyle bulunduğumuz alanda kaliteden ödün vermiyor, her biri dünya markası, sertifikalı, güvenilir ürünleri uygulamalarımızda kullanıyoruz. Geniş, ferah ve hijyenik ortamda en sağlıklı çözümleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uzman personellerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini en iyi biçimde hayata geçiriyor, saç, sakal tıraşı, erkek bakım uygulamalarını salonumuzda yaptığımız gibi yatılı hastalar için de hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR