• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma's Beauty Center

Adres :

Hamidiye Mahallesi 1 Nolu Aralık Sokak No: 8 İç Kapı No: 21 ( Halk Bankası Üstü ) Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Uslu Sünnüyıldız

E-Posta Adresi :

fatmasbeautycenter@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 390 26 72

Bursa güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren Fatma's Beauty Center birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve estetiğin derin deneyim ve tecrübeye dayandığı, alanında uzman çalışanların kusursuz hizmet adına yoğun çaba harcadığı tam ve kusursuz güzellik anlayışının egemen olduğu işletmemizin beraberinde getirdiği başarının tesadüflere dayanmadığını kanıtlar nitelikte hizmetler sağlanmaktadır. Güzellik merkezimiz dikkat çekici başarılarıyla uzun vadeli hizmet ve çalışma ilkelerinden taviz vermeden sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Firmamız alanında sahip olduğu büyük deneyim ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet sunmakta bu sayede kalitenin ve hizmetin merkezi konumuna gelmektedir. Sizlerin kusursuz bir güzelliğe sahip olması adına tüm gücüyle çalışan güzellik uzmanlarımız ağrısız ve acısız bir epilasyon hizmeti alabilmeniz için buz lazer epilasyon ve iğneli epilasyon yapmaktadır. Bunun yanı sıra collagen ıp, bölgesel incelme, çatlak ve selulit giderme, cilt bakımı ve leke giderme, micro blading gibi birçok seçeneğiyle fark yaratmaktadır.

Dürüst, güvenilir ve müşteri odaklı çalışan güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız yenilikçi ve modern olmayı benimsemiş sizlerin mutluluğu için var gücüyle çalışmayı görev edinmiştir. İşletmemizi tercih edip güzelliğin ve estetiğin uzak ihtimaller olmadığını uzman estetisyenlerimizin derin deneyim ve tecrübeleriyle müşteri beklentilerini en ince ayrıntısına kadar karşılamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Uygun fiyat ve çeşitli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz işimize olan bağlılığımızın getirisi olan başarımızı taçlandırmanız için sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR