• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fazıl Metal

Adres :

Hacı Kemal Çil Mahallesi Atatürk Caddesi 107. Sokak No: 7 Antakya/hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fazıl Duranoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 822 20 88

Whatsapp 2:

0 (530) 822 20 88

Pencere korkuluğu, ferforje ve metal dekorasyon, kaynak ve uzay çatı tadilatı konularında Fazıl metal olarak kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. En ideal ürünlerin ve en ideal çözümlerin en uygun bütçeler için bir araya geldiği firmamızda sizlere arzu ettiğiniz hizmeti çok kısa sürelerde ulaştırmaktayız. Firmamızın var olma sebeplerinden bir tanesi uygun hizmeti kaliteli bir şekilde müşterilerimize iletmektir. Dekorasyon ve demir ferforje işlemlerinde kaliteli hizmeti ulaştırmak için kendimizle yarışmaktayız.

Firmamızın uymak için kendini mecbur hissettiği ilkeleri arasında:

Sağlam, Kullanışlı, Estetik, Ekonomik, Ve kaliteli iş yapma bulunmaktadır.

Bu ilkelerimizle çalışmalarımızı müşterilerimizin memnuniyetini temin etmek amaçlı kullanmaktayız. Demir dekorasyon ve ferforje işlemlerinizde kusursuz hizmeti firmamız sayesinde temin edebileceksiniz. En kaliteli işi sunmak için sağlam iş ve işçilik prensipleri ile yolumuza devam etmekteyiz.

Çelik çatı sistemleri, profesyonel tesisat hizmetleri, sıhhi tesisat hizmetleri, bina giriş kapısı tadilatı gibi pek çok hizmet sizlere ulaştırılmaktadır. Hatay ferforje ve metal dekorasyon tarafından kısa sürede bu hizmetler sizlere ulaştırılmakta ve hızlı hizmet güvencesi ile ihtiyacınız olan çözümler size sunulmaktadır. Aradığınız kusursuz hizmeti bulabilmek için firmamızın web sitesinden iletişime geçebilir veya irtibat numaralarımızdan firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamız çalışanlarından, müşterilerine hatta rakip firmalara karşı da sevgi, saygı ve güven duyguları ile çalışmaktadır. Güvenli hizmetin kapılarını aralamaktadır. Kusursuz bir hizmeti kısa sürede ve güven içerisinde elde edebileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR