• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fdm Beauty Atelier

Adres :

Reisdere Mahallesi 6013. Sokak 2/d ( Reisdere Eczane Yanı) İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Çaylak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 469 86 58

Güzellik merkezi sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız Fdm Beauty Atelier, İzmir ilinde hizmet veren birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Güzellik merkezinde ihtiyacınız olan uygulamaları en kaliteli ve en sağlıklı şekilde alabilmek için, güvenilir ve kendini ispat etmiş güzellik merkezlerini tercih etmeniz en doğru adımdır. Biz, bu sektörde kendini ispatlamış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi, seçkin kişilerle çalışmaktayız. Uzman ekip arkadaşlarımız, ihtiyacınız olan uygulamaları size detaylı bir şekilde aktarmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyor, kişiye özel uygulamalar sağlıyoruz.

Kirpik lifting uygulaması, ipek kirpik uygulaması, microblading kaş tasarımı, jel tırnak uygulaması, batık tırnak tedavisi, kırışıklık giderme işlemleri, g5 masaj uygulaması, medikal masaj uygulaması, dudak renklendirme işlemleri, kalıcı oje uygulaması, manikür ve pedikür uygulaması, cilt leke bakımı ve lazer epilasyon uygulaması gibi konularda hizmetlerimizi veriyoruz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken, güzellik merkezimizin hijyen standartlarına uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düzenli aralıklarla işletmemizin temizliğini sağlıyor, her uygulamadan sonra ekipmanlarımızı dezenfekte ediyoruz. Sağlığınız ve güzelliğiniz için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

İzmir güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi aşkla yapma sebeplerimizdendir. Profesyonel, deneyimli ekibimiz, her bütçe için uygun olan ücretlerimiz, kaliteli uygulamalarımız için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Randevu oluşturmak ya da bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR