• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fedai Mermer

Adres :

Bayırdır Mah. 3621 A/3 Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fedai Oğuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fedai.mermer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 227 18 92

Mermer ve granit sektöründe hizmet veren Fedai Mermer birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız hem mezar mermer işleri hem de farklı kategorilerde mermer dekorasyon hizmetlerini sizlerin istifadesine sunmaktadır. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz alanda uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kaliteli malzemeyi usta ellerden geçirerek sizlerin istifadesine sunmaktayız. Merdiven, mutfak ve mermerin tercih edildiği pek çok dekorasyon hizmetlerini sizlerin istifadesine sunmaktayız. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetleri sizlerle buluşturmaktayız.

Batman mermer ve granit sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Geniş yelpazede sunduğumuz hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Kaliteli malzemeyi sağlam ve kullanışlı dekorasyonlara dönüştürmedeki maharetimizle müşterilerimizin teveccühünü kazanmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri müşteri memnuniyetini ve yenilikçi bir anlayışı ilke edinmiş bir firma olarak sizlere hizmetlerimizi ulaştırdık. Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek sizleri en yeni dekorasyon hizmetleriyle buluşturduk.

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerin neticesi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilimizde sizlerin müracaat ettiği ilk adres olmayı başardık. Kaliteli ve uzun ömürlü dekorasyonlarımızı sizlere en makul fiyatlarla ulaştırıyoruz. Bütçenize hitap eden fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Firma olarak her daim sizlerin talep ve beklentilerine cevap vermeyi görev bildik. Bugün müşterilerimizin desteği ile emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Ticari kazancın ötesinde ideal hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlerin istifadesine sunma derdindeyiz. Hizmetlerimizden istifade etmeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR