• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ferhat Yumurtacılık

Adres :

Fatih Mahallesi Kireçhane Caddesi No: 80 Merkez/ Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Pulat

E-Posta Adresi :

ferhat.pula@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 422 12 42

Whatsapp 2:

0 (543) 422 12 42

Ferhat Yumurtacılık olarak Adıyaman Merkezde hizmet veren işletmemiz, yılların deneyimi ve profesyonelliğini müşterileriyle buluşturmakta, eşsiz lezzetleriyle sofraları buluşturmaya devam etmektedir.

İşletme olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, yenilikçi çözümler, uzman kadro ve uygun fiyattır. Bu kapsam da müşterilerimizin beklentileri ve istekleri her zaman bizim için değerlidir. Çalışmalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenliyor, söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kalitede ürünlerimizle kendilerini buluşturuyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek her zaman en tazeyi ve en lezzetliyi müşterilerimize takdim ediyoruz. Dinamik kadromuzla ürünlerimizin sunuşunu, taşınmasını, tedarikini yenilikçi çözümlerimizle destekliyor, çağın yeniliklerinin takipçisi olarak uygulamalarımıza dahil ediyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimize ürünlerimizde her zaman en uygun fiyatla lezzete ulaşma ayrıcalığı sunuyoruz.

Adıyaman yeme içme ve eğlence sektöründe günlük taze yumurtalarla hizmet sunan işletmemiz geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Üreticiden tüketiciye ürünlerini ulaştırarak müşterilerimizin güvenilir lezzetlere günlük taptaze şekilde kavuşmalarını sağlıyoruz.

Adıyaman organik yumurta satışı, köy yumurtası siparişi, bıldırcın yumurtası satışı, gezen tavuk yumurtası satışı, Adıyaman tavuk satışı, bıldırcın satışı ve daha onlarca farklı hizmeti işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Ulaşılması zor, doğal lezzetleri işletmemiz aracılığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Eşsiz menülerinizi ve sofralarınızı organik, doğal, taze yumurtalarımızla süsleyebilirsiniz. Üstelik bunu hem tavuk hem de bıldırcın yumurtasıyla yapabilirsiniz.

İşletme olarak aynı zamanda tavuk ve bıldırcın satışı da yapıyoruz. Üretici olmak isteyenlere de kaliteli çözümler sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR