• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fethiye Limit Eğitim Kurumları

Adres :

Yks: Kesikkapı Mah. Atatürk Cad. No: 79/1 Fethiye Muğla -- Lgs: Taşyaka Mah. Baha Şıkman Cad. No: 27/a Fethiye Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Bozbay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 651 00 31

Eğitimin değerinin çok iyi farkında olan Fethiye Limit Eğitim Kurumları firması olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Biz değerli öğrencilerimizin sınavlarına hazırlığı ve derslerine katkısı için çok önemli bir alanın uzmanları olarak hizmet vermek istedik. Özel ilginin önemi, eğitim hayatında o kadar büyük bir yer kaplıyor ki, işte biz bunun oldukça farkındayız. Bu alanda ki ihtiyacı ve kaliteyiz sizlere sunmak adına, alanında üst düzey yetkili kişilerle çalışıyoruz. Kendini oldukça geliştirmiş kişilerle çalışıyoruz.

Stresli bir sınav döneminde iseniz ve özel olarak almanız gereken dersler varsa işte biz onun için buradayız, yanınızdayız. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Uygun bir ücretlendirme ile beraber kazandığınız şeyler, ödediğiniz ücretten daha değerli hale geliyor. Çünkü günümüzün sisteminde sınavlar ön plana çıkıyor ve bu sınavlar bizim hayatımızı biçimlendiriyor. Biz bu biçimlendirmenin tam ortasında yer alarak büyük katkılar sunma peşindeyiz.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde istediğiniz bilgi alabilir ve gerekli eğitimlerimize hemen dahil olabilirsiniz. Ders içeriğinde işlenecek konular üzerinde çok ayrıntılı ve anlaşılması kolay bir biçimde ele alıp öğrencilerimizin konuları bitirme noktasında hız kazanmasını sağlıyoruz. Bunu sağlayarak ilerlemek, onlara pratik anlamda tecrübe kazandırıyor ve vakitlerini boşa harcamamış oluyorlar. Muğla eğitim sektöründe öncü bir marka olarak sizlere sunduğumuz fırsat kaçırılmaması gereken çok kaliteli bir fırsat. Sonuçların daha iyi bir hale gelmesi her zaman sizlerin elinde.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR