• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fethiye Prefabrik

Adres :

Demirler Mah. Eşen Mevkii ( Kaş Çevreyolu Üzeri Demirler Petrol Yanı ) Seydikemer Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özer İnan - Ferit Büyükkoca

E-Posta Adresi :

inanozer75@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 371 40 30

Whatsapp 2:

0 (537) 407 81 93

Son zamanlarda artan hobi bahçelerinin vazgeçilmez yapılarını üreten firmamız Fethiye Prefabrik birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla çelik konstrüksiyon ve prefabrik firmaları arasında önemli yeri olan firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler şöyledir: çelik çatı, prefabrik ev tasarımı, yayla evi tasarımı, çelik villa tasarımı ve üretimidir. Firmamız kısa zamanda büyük başarılara imza atmış ve sektörde öncü firma konumuna gelmiştir.

Firma çalışanlarımızın hepsi eğitimli, müşteri odaklı çalışan, ihtiyaç analizini iyi yapan, deneyimli kişilerdir. Firma olarak iki önemli hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Birinci ve en önemli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. İkinci önemli ve taviz vermediğimiz hedefimiz ise kaliteli hizmettir. Müşterilerimizin istekleri, ihtiyaçları iyi analiz edilip en iyi tasarımlar planlanır ve müşterilerimizin beğenisine sunulur. Eğer müşterilerimiz beğenmiş olursa üretime başlanır. İstenen boyutta ve modelde evler kısa zamanda tamamlanır. Son zamanlarda müşterilerimiz hobi bahçelerine ev yaptırmak istemektedirler; kısa zamanda tamamlanabilir olması, dayanıklı olması ve fiyat olarak da gayet ekonomik olmasından dolayı prefabrik yapılara ilgi artmıştır.

Firmamız ilk üretime başladığı günden bugüne kadar her zaman sektörde en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Bu anlamda da kısa zamanda çok emek vererek sözü geçen bir firma haline gelmiştir. Şu anki yerini korumak ve daha da iyisini yapmak amacıyla çok çaba sarf etmektedir. Bizleri telefon numaralarımızdan arayabilir, firmamızı ziyaret ederek modelleri görebilir, yapılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler