• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fgc Oto Yıkama ( Osmangazi Oto Kuaför )

Adres :

Yeşilova Mahallesi Gazi Caddesi No: 93 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Atmaca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 921 76 30

Whatsapp 2:

0 (538) 495 04 90

Fgc Oto Yıkama Osmangazi Oto Kuaför ailesi olarak siz değerli müşterilerimizle daha kolay iletişime geçebilmek ve ailemizi büyütebilmek için birmilyonnokta.com kervanına katılmış bulunmaktayız. Araç sağlığı ve bakımı için oldukça yüksek kalite standartlarında çalıştığımız işyerimizde siz değerli müşterilerimiz ve araçları için ince işçilik ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Değerli araçlarınızın bakımı ve sağlığı için yüksek kalitede ürünler kullanarak işinde tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışmakta, elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bursa oto aksesuar ve modifiye sektöründe uzun yıllardır emek veren ekip arkadaşlarımız ve ustalarımız ile araçlarınız için en hijyenik çalışmaları sergiliyoruz. Hijyen ve temizliğe oldukça önem verdiğimiz işletmemizde aracınızın her detayını ince işçilikle temizliyoruz.

Oto yıkama, pasta cila uygulama, detaylı oto yıkama, oto boya koruma, oto motor koruma, oto far parlatma ve araç içi süpürme silme gibi birçok işleme yer verdiğimiz işletmemizde ince işçilikle çalışmaktayız. Sizlerin ve aracınızın sağlığı için detaylı çalıştığımız işyerimizde tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyat yüksek kalite işçilik garantisi ile sizlere çalışmalarımızı sunduğumuz işletmemizde bulunduğumuz çevrede oldukça tercih edilmekteyiz. Yaptığımız işlerin kalitesi ve uygun fiyatları ile müşterilerimizin gözdesi olan işletmemiz oldukça profesyonel çalışmalar sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de araç bakımı yaptırmak için işletmemizi tercih etmek istiyorsanız internet sitemizde bulunan irtibat numaramızdan bizlerle iletişime geçebilir, işletmemizde misafirimiz olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR