• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fidan Elektrik Elektronik

Adres :

Sincan Mahallesi Bafra Caddesi Gençlik Sokak No: 1/a Samsun » Alaçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Teoman Fidan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 635 10 10

Samsun elektronik sektöründe hizmet vermekte olan Fidan Elektrik Elektronik adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin de bir üyesidir. Güzel şehrimiz Samsun’da hizmet vermekte olan firmamızın sektörün nabzını sıkı tutmakta ve kendini geliştirmek için her yolu denemektedir. Disiplinli çalışması ile rakiplerine örnek olduğu gibi hızlı hizmetiyle de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktadır.

Evimiz, iş yerimiz gibi bizim için büyük önem arz eden yerler için vazgeçilmez bir şey olan elektrik bağlantıları zaman zaman arızalanabilir, eskiyip yenilenme ihtiyacı duyabilir, değişiklik yapılması gerekebilir ya da sıfırdan bir sistem kurulmasını isteyebilir. İşte o anda devreye bizim firmamız hızlı bir giriş yapıyor. Her türlü elektrik elektronik işlerin görüldüğü firmamızda elemanlarımızın işin eğitimini almış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu da bizi kalite ve hıza iten en büyük sebeplerdendir.

İşimizi seviyor ve ciddiye alıyoruz. Alanımızı isteyerek seçen bir kadro ve firma olarak her gün heyecanla başına geçtiğimiz bu iş sizin için önemli olduğu kadar bizim için de önemli. Yine de öncelik dediğimiz zaman en başa sizin memnuniyetiniz geliyor. Sizin mağduriyetiniz bizim bu sektördeki en büyük engelimiz. Bu yüzden en kaliteli malzemeden tutun da disiplin ve özverili çalışmamızla sizi mağdur etmemek için söz veriyoruz.

Şehrimizin vatandaşlarının elektrik elektronik sektörüne yolu düştüğünde kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet arıyorlarsa akıllarına biz gelmeliyiz. Bunun için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR