• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fiery Stall

Adres :

Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Yıldırım

E-Posta Adresi :

serkan_1803@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (533) 198 05 97

Whatsapp 2:

0 (533) 198 05 97

Firmamız sektörde yeni olmasına rağmen, değerli müşterilerimiz tarafından güvenle tercih edilerek İstanbul alışveriş sektörünün önde gelen isimlerinden olmaya adaydır. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun iç giyim hizmetimizle Beylikdüzü'ndeyiz. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde sizlerin güvenle tercih edeceği firma olmamız bizim için önemli. Firmamıza olan güveninizi sarsmamak adına tüm çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyerek daha geniş müşteri kitlesine sahip olacağız. Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetler vereceğiz.

Modayı yakından takip ederek en yeni ve en şık ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Her sezon kendini yenileyen sektörümüzü bizler de yakından takip ederek yeni sezon ürünlerini ve eski sezon ürünlerini birlikte uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. En şık modeller, en güzel renkler ve kaliteli kumaşlarla hizmette sınır tanımıyoruz. Kadınlar için hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olan tüm iç giyim ürünlerini bir arada toplayarak sizlerin karşısına çıkarmaktadır.

Sektörde uygun fiyatlarla çalışan ve bu kadar fazla çeşidi bir arada barındıran nadir firmalar arasında olmamız, müşterilerimizin ilgi odağı olmamızı sağlıyor. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde olarak müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve firmamızda doğru hizmet veriyoruz. Alanımızda gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi ve ürünlerimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimize karşı daima güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, neşeli ve saygılı kişiliğimizle hizmet veriyoruz. İş disiplinini elden bırakmadan çalışmalarımıza tüm kalitesiyle devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR