• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Filizin Emekleri

Adres :

Fatih İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Filiz Esmer

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 608 08 10

Whatsapp 2:

0 (533) 608 08 10

İstanbul’un Fatih ilçesinde faaliyet göstermekte olan Filizin Emekleri olarak bizler özel günler ve önemli günler için ihtiyaç duyacağınız çok sayıda ürünü sizlere sunabiliyoruz. Nişan, düğün ve doğum gibi özel anlar başta olmak üzere bu dönemlerde İstanbul alışveriş sektöründe aranan ancak kaliteli örneklerinin bulunması zor olan pek çok ürünü sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her biri el emeği ürün olarak hazırlanmış olan işlemelere sahip pek çok ürünle dilediğiniz özelliklere sahip ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Nişan bohçalarının hazırlanmasından hediyelik eşya ürünlerinin satışına kadar her türlü ürün çeşidini bir arada barındıran bizler damat bohçalarının hazırlanması gibi aşamalarda da düğünlere yönelik çalışmalar yapabiliyoruz.

Tespih kutusu satışı yapmakta olan bizler pleksi tespih modellerinin sizlere ulaştırılması konusunda da yenilikçi bir anlayışla hizmet veriyoruz. Bebek takılarının farklı modellerde elinize geçmesini sağlarken seccade etleri, mevlit örtüleri gibi özel günlerde anlam kazanacak olan pek çok ürünün de sizlerin karşısına çıkarılmasını sağlıyoruz.

Filizin Emekleri çatısı altında sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünleri el emeğimizin sonucunda ortaya çıkararak çok değerli ürünlere sahip olmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Kadife şekilde hazırlayabildiğimiz kutular sayesinde sadece işlevselliği ile değil görünümüyle de uzun yıllar boyunca farklı amaçlar için kullanılabilecek ürünlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Fatih’te verdiğimiz hizmetlerde sizlerin belirttiği kişi sayısına göre de hediyelik ürünlerin en kısa sürede çıkarılmasını sağlayacak şekilde çalışabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR