• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Final Otomotiv

Adres :

Sanayi Mah. Fevzi Çakmak Cad. Sefa Sirmen Sanayi Sitesi E Blok No: 98 E İç Kapı No: 35 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Diril

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

izmitfinaloto@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 466 56 01

Kocaeli oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Final Otomotiv, birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlar için verilen oto hizmet doğrultusunda bizler uzman kadromuzla çalışıyoruz. Uzman kadro eşliğinde araçların ihtiyacı olan hizmeti veriyoruz. Böylelikle sektörün önde gelen firması olarak müşteri memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Müşterilerimizin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda verdiğimiz hizmetle araç sahiplerinin kullandığı aracın tamirini, bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Araçlar sayesinde insanlar zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda enerjiden de tasarruf sağlayan araçlar birçok imkanı kullanıcılara sunmaktadır. Kullanılan araçlar bazı durumlarda tamir ve bakım hizmetine ihtiyaç duyabiliyor. Bizler de özel servis olarak belirli markalara ait araçlar için tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. OPEL, HONDA, FIAT, NISSAN gibi markalara ait araçlar üzerinde çalışma yapıyoruz. Oto özel servis olarak aracı inceliyor, aracın asıl sorununu tespit ediyoruz. Aracın sorununu tespit ettikten sonra uygun işlem için plan hazırlıyoruz. Daha sonra aracın tamirini, bakım ve onarımını yapıyoruz. Tüm işlemlerin ardından aracın genel kontrolünü yapıyoruz. Eğer aracın herhangi bir problemi yoksa servisten çıkarıyoruz.

Bizler her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimizin aradığı kaliteli hizmeti özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Bizler firmamızda kaliteli ve orijinal malzemelerle hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda uygun ve doğru fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler de aracınız için tamir, bakım ve onarım hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler